Sepet 0

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişlerde Türkiye sınırları içerisinde kargo bedeli standart 6.95 TL, 100 TL üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücretsizdir. Yurt dışı gönderimlerinde kargo ücreti ödemenize eklenecektir.

Ürün gönderimleri, Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile yapılmaktadır. Kargo firmalarımız,  otomatik olarak belirlenmektedir.

Bu nedenlerden dolayı da kargo firması seçimi yapılamamaktadır..

Siparişiniz stoğumuzda mevcut ise ortalama 1-3 iş günü, mevcut değil ise 7-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir.

Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınıp; 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye başlanır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, kargo takip numaranız e-posta ile gönderilecektir.

Belirtilen adreste olmamanız durumunda, siparişiniz en yakın anlaşmalı kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz Derili’ye iade edilir.

Alışverişlerinizi Visa, MasterCard,American Express kredi kartları, Paypal sistemi ve Türkiye’de geçerli olan tüm kredi kartları ile yapabilirsiniz. Ek olarak havale ve eft işlemleri kabul edilmektedir.