Sepet 0

İptal ve İade

Siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için;

Siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 7 gün içerisinde www.derili.com ‘un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. Anlaşmalı olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadelerde ücret tarafınızdan ödenir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
iade durumunda kdv,kargo ücreti alıcıya aittir.
Özel Ürünler için iade şartları

İmalat Ürünleri;

Bütün standart etiket ve dikişleri hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

İade İşlemleri

Yukarıda belirtilen iade ürününün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında teknik ekibe test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İncelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.